Pozostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w sprawie promocji.
Imię i nazwisko*
Telefon*

Automatyka


Proponujemy Państwu najwyższej jakości automatykę firmy GfA - Gesellschaft fur Antriebstechnik GmBH & Co. KG z Niemiec. Napędy i sterowniki GFA do bram przemysłowych są rodukowane od 1954 roku. Dzisiaj pod marką ELEKTROMATEN GFA sprzedaj rocznie ponad 100.000 napędów. Za pomocą postępowych rozwiązań i wysoce zmodernizowanej produkcji GFA ustala nowe standardy. Jako wiodąca na rynku firma spełnia najwyższe wymagania klientów z całego świata. Jakość i niezawodność są filarami konsekwentnej polityki GFA. Każdy proces, począwszy od dystrybucji poprzez konstrukcję do produkcji, posiada certyfikat zgodności z normą DIN EN ISO 9001:2000.

 

Wszystkie bramy segmentowe przystosowane są do przełączenia systemów napędowych i sterujących. W ofercie naszej firmy znajduje się szeroka gama napędów elektrycznych i akcesorów odpowiednich dla sposobu użytkowania bramy.

 

Napędy ELEKTROMATEN TSE są specjalnymi napędami do bram segmentowych z wyrównoważeniem i mechanicznym ogranicznikiem przemieszczenia.

 

ELEKTROMATEN TSE 5.24 WS

 

Napędy ELEKTROMATEN TSE ze zintegrowanym sterownikiem Totmann T800 spełniają podstawowe wymagania dla bram napędzanych elektrycznie i dlatego są szczególnie ekonomiczne. Dzięki zastosowaniu techniki połączeń wtykowych i podłączeniu do sieci prądu zmiennego uzyskuje się niskie koszty instalacji.