Praca

BRAMA.PL poszukuje pracownika na stanowiska:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opracowywanie ofert technicznych
  • utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z klientami i  doradztwo techniczne
  • bieżąca obsługa handlowa klientów
  • monitorowanie inwestycji w rejonie

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia handlowego w sprzedaży bram
  • doświadczenia w wykonywaniu pomiarów stolarki otworowej
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i prowadzeniu kontraktów budowlanych
  • znajomość rynku
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • sprawnej obsługi komputera
  • prawa jazdy kat B

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowania zależny od wyników,
  • pracę w dynamicznym zespole, gdzie inicjatywa jest pożądana
  • narzędzia pracy, samochód, laptop, telefon, narzędzia obmiarowe

C.V. ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym prosimy nadsyłać na podany adres lub na rekrutacja@brama.pl

MONTER/SERWISANT BRAM SEGMENTOWYCH

Warunki dla zainteresowanych:

  • Wiek do 35 lat
  • Wykształcenie średnie
  • Prawo jazdy
  • Dyspozycyjność (wyjazdy służbowe)Odpowiedzialność, sumienność, samodzielność
  • Doświadczenie branżowe mile widziane

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki,
  • szkolenia techniczne,
  • stabilne zatrudnienie,
  • dużą samodzielność oraz bardzo dobre warunki pracy.

BRAMA.PL Bramy Garażowe i Przemysłowe,

ul. Chemików 9,

62-030 Luboń