Brama.PL Bramy Garażowe i Przemysłowe
ul. Chemików 9 , 62-030 Luboń
tel. +48 61 898 3463
fax +48 61 898 3655
e-mail: info@brama.pl

Strona główna


Witam na stronie internetowej firmy BRAMA.PL

W szerokiej ofercie produkcyjnej znajdują się bramy garażowe segmenowe i rolowane, również bramy przemysłowe oraz szeroka gama produktów z automatyki, znanym i renomowanych marek, których firma BRAMA.PL jest bezpośrednim importerem od wielu lat.

Naszym klientom oferujemy sprawdzone, wysokiej jakości produkty oparte na komponentach czołowych dostawców europejskich, posiadające niezbędne certyfikaty. Nasze produkty cechuje solidność wykonania i przystępna cena. Zapraszamy do kontaktu.


 

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę na bramy garażowe oraz bramy przemysłowe dla dowolnej aktualnie realizowanej lub planowanej inwestycji. Jesteśmy przekonani, że zaproponowane przez nas warunki będą konkurencyjne i atrakcyjne rynkowo. Gwarantujemy najlepszy na rynku stosunek jakości do ceny.Segmentowe bramy garażowe

Najkorzystniejsze rozwiązanie systemowe dla budownictwa mieszkalnego. Znakomite parametry izolacyjne połączone z najwyższą trwałością gwarantują bezproblemową eksploatację przy zachowaniu walorów estetycznych na lata!

 


Segmentowe bramy przemysłowe


Połączenie doskonałej izolacyjności termicznej z pewną mechaniką oraz automatyką umożliwiającą dostosowanie do wymaganego trybu pracy. Ekonomiczne, bezpieczne i trwałe urządzenia usprawniające działanie Państwa firmy.

 


Rolowane bramy garażowe

Dobre parametry użytkowe, przy najważniejszej zalecie bram rolowanych – minimalnych wymogach dot. przestrzeni do montażu, sprawiają że produkt ten znajduje zastosowanie zarówno w obiektach nowych jak i modernizowanych.