Systemy parkingowe / System dostępu z automatem rozliczeniowym


Program ControlParking

Oprogramowanie parkingowe ControlParking jest wynikiem ponad 8 lat doświadczenia w zakresie tworzenia oprogramowania parkingowego, urządzeń, serwisu i obsługi klienta. Jest to druga wersja programu, zawierająca pomysły i sugestie klientów zbierane przez cały okres rozwoju systemu. Proponowane systemy parkingowe pozwalają na realizacje niemal każdego pomysłu. Kilkaset funkcji i opcji konfiguracyjnych zapewnia wszechstronność systemu. System umożliwia również szybkie modyfikacje i dodawanie dodatkowych funkcji. Ładny design oraz zastosowanie sprawdzonych przemysłowych rozwiązańgwarantuje zadowolenie oraz długą i bezawaryjną pracę.

 

 

Automat rozliczeniowy

Automat rozliczeniowy to urządzenie, które pozwala na bezobsługowe rozliczanie klienta. Automat wyposażony jest w czytelny wyświetlacz LCD, który informuje klienta o kolejnych krokach do wykonania. Po rozliczeniu automat może wydrukować potwierdzenie opłaty. Automat przeznaczony jest do pracy wewnątrz i na zewnątrz pod zadaszeniem. Ciekawą funkcję jest możliwość uzupełniania monet w tubach automatu bez jego otwierania. Automat komunikuje się z programem parkingowym poprzez sieć ethernet. Pracuje w bardzo stabilnym systemie Linux gdzie bez resetowania może działać np. kilka miesięcy. Automat wyposażony jest w listwę zabezpieczającą i UPS który chroni urządzenie przed przepięciami, zanikami zasilania itp. 

Rozbudowany moduł obsługi automatu w programie parkingowym pozwala na przeglądanie i drukowanie wszystkich informacji, między innymi: raportów rozliczeniowych, raportów uzupełnień ręcznych (po otwarciu automatu) i zewnętrznych (bez otwierania automatu), raportów za podany okres itp. W programie parkingowym dostępny jest także bieżący poziom monet. Obsługa w każdym momencie wie czy nie zaczyna brakować monet do wydawania.

  

 

 

 

 

Zasada działania systemu parkingowego (karty zbliżeniowe, bilety z kodem kreskowym)
Rysunek poglądowy systemu

 

 

 

Realizacje